Město Ústí nad Orlicí bude pokračovat v péči o své historické dědictví. Z Programu regenerace městských památkových zón Ministerstva kultury ČR získalo dotaci 1,28 mil. Kč. Podpora bude využita na obnovu dvou měšťanských domů – čp. 6 na Mírovém náměstí a čp. 85 v ulici M. J. Kociana. Centrum bude opět o poznání krásnější.